Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

13 maja: CZAS NA ROZWÓJ! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

13 maja horoskop urodzeniowy


13 MAJA- NUMEROLOGICZNA 1

Ludzie sukcesu ciągle się uczą i rozwijają, ludzie przeciętni uważają, że już wszystko wiedzą – Harv Eker
  • Dobry dzień na odważne decyzje, nowe działania, zaczynanie ważnych spraw.
  • Postaw na ambitne plany, wibracja dzisiejszego dnia pomoże dokonać przełomu!
  • Poszukaj nowych rozwiązań, wibracja dnia sprzyja osiąganiu sukcesów – działaj!

ZNANI URODZENI 13 MAJA

  • Harvey Keitel  (1939) – amerykański aktor i producent filmowy
  • Stevie Wonder,(1950) – amerykański wokalista soulowy, kompozytor
  • Hanna Lis (1970) – polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna
  • Magdalena Walach (1976) – polska aktorka
  • Maciej Rock (1978) – polski prezenter telewizyjny, dziennikarz i model

HOROSKOP NA 13 MAJA

Kto urodził się dnia 13 maja – potrafi umiejętnie zawierać układy i kompromisy.

Posiada niezwykłą wrażliwość i jest usposobiony bardzo serdecznie, a z tego powodu może nawet zostać łatwo wyprowadzony w pole przez innych. Jego pewność siebie, przekonanie  o swej wartości i siła wewnętrzna są bardzo duże, ale zdolności umysłowe dość przeciętne. Okazuje natomiast zdolności polityczne i to w dość wysokim stopniu, co zwłaszcza przejawia się w umiejętnym zawieraniu układów i kompromisów.

Pełen namiętności, zamiarów, projektów – za wszelką cena pragnie osiągnąć pomyślną realizację swych celów i zamierzeń. Wady swe może najłatwiej opanować i przezwyciężyć przez miłość.

Co mu grozi. Że może spaść z jakiegoś wysokiego miejsca lub ulec nieszczęśliwemu wypadkowi. Podobnież i na wysokim stanowisku, jakie mógłby osiągnąć w życiu – grożą mu też przewroty nagle, połączone z niebezpieczeństwem upadku.

Polega wprawdzie na samym sobie i na swych zdolnościach – lecz to może go zaprowadzić właśnie zbyt daleko i w końcu zabierze się do różnych spraw, o których ma niedostatecznie wyrobione pojęcie. Również i jego wygórowana ambicja może go wciągnąć w niebezpieczne sytuacje.

Jak wychować dziecko tak urodzone. Jest ono najczęściej samowolne i za wszelką cena pragnie działać na własną rękę. Ma jednak dużo wytrwałości i chętnie idzie za przykładem innych. Dlatego też wychowawcy powinni je strzec starannie przed nieodpowiednim towarzystwem, od którego może przejąć niepożądane właściwości i cechy charakteru.

Chociaż jest bardzo uparte – można do niego trafić przez sympatię i miłość. Ma ono wrodzone poczucie piękna, dążenie do elegancji, zainteresowania artystyczne – które należy rozwijać. Przede wszystkim powinno się je przyzwyczajać do posłuszeństwa prawu – i zahamować tendencję do samowoli.

Hanna Lis - TVN Style wiosna 2017

Hanna Lis urodziła się 13 maja 1970 roku

Jaki jest Twój znak zodiaku?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×