Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 20.01.2018

14 czerwca: BYĆ SZCZĘŚLIWYM! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

14 czerwca horoskop urodzeniowy


14 CZERWCA – NUMEROLOGICZNA 3

Całe szczęście polega na tym, żeby z prostych rzeczy nie tworzyć intelektualnych labiryntów – Krzysztof Grabowski, pseud. Grabaż (Pidżama Porno)

Dzisiaj poczujesz silny przypływ energii, podejdź do wszystkiego z uśmiechem.

Otwórz się na nowe rozwiązania, bo dziś uda się wprowadzić w życie nawet rewolucyjne pomysły.
Dzień sprzyja spotkaniom towarzyskim, dzięki którym odzyskasz poczucie swojej wartości.

GWIAZDY URODZONE 14 CZERWCA

  • Donald Trump (1946) – amerykański przedsiębiorca, polityk
  • Beata Tadla (1975) – polska dziennikarka, prezenterka telewizyjna
  • Sebastian Fabijański (1987) – polski aktor
  • Lucy Hale (1989) – amerykańska aktorka, piosenkarka

HOROSKOP NA 14 CZERWCA

Kto urodził się dnia 14 czerwca – potrafi niezwykle skutecznie przekonywać innych o słuszności swego zdania.

W jego życiu przyjaźń odgrywa wielką rolę: zazwyczaj posiada oddanych przyjaciół. Jego usposobienie jest społeczne a natura jowialna. Wprawdzie ugania się nieraz za rozrywkami i przyjemnościami, ale nie jest egoistą. Najszczęśliwszy się czuje w wesołej kompanii.

Dąży do rozwoju i wysubtelnienia, a jego usposobienie jest niezwykle wrażliwe.  Dzięki wielkiej nerwowości i podwójnej naturze psychicznej cierpi na okresy depresji, stany trwogi lub przybicia.

Kobiety dzięki tym właściwościom psychicznym stają się nieopanowane, nerwowe, a nawet mogą popaść w histerię. Mężczyznom w przypadkach cięższych grozi neurastenia. Kto urodził się dzisiaj – ma naturę szlachetną, co przejawia się w jego słowach i czynach.

Potrafi niezwykle skutecznie przekonywać innych o słuszności swego zdania. Lubi wprawdzie rozkazywać – ale nie wykazuje przytem ani zarozumiałości, ani tyranii. Zawsze jednak ma skłonność do krańcowości i dziwactw.

Niechaj się strzeże urojonych niebezpieczeństw i chorób wyimaginowanych, co przy jego niezwykłej wrażliwości, przejmowaniu się i silnej wyobraźni – może mu zawsze grozić. Martwi się wówczas i dręczy niepotrzebnie – wreszcie okazuje się, że wszystkie jego tragedie – były tylko jego własnym urojeniem!

Silnie podlega wpływowi żony (lub męża). Lubi hazard życiowy i nie stroni od gry. Miłość przynosi mu jednak rozczarowania, a największe troski i przykrości życiowe czekają go w związku z przedstawicielami płci odmiennej. Na ogół można stwierdzić, że jest to człowiek sympatyczny, który w życiu będzie zbierać rezultaty swej pracy i wysiłków.

Donald Trump to jeden z kandydatów na urząd prezydenta USA w wyborach 2016 (fot. ONS)

Donald Trump urodził się 14 czerwca 1946 roku

Jaki jest Twój znak zodiaku?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×