Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

21 marca: Czas na cuda! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

21 marca


21 MARCA – NUMEROLOGICZNA 7

Naj­większe cu­da pow­stają w naj­większej ciszy –  Wilhelm Raabe

  • Wycisz się i poszukaj  pozytywnych, inspirujących idei…
  • Podążaj za nową „wizją” i bądź kreatywny.
  • Wyostrzona dziś intuicja pomoże podjąć właściwe decyzje, które będziesz mógł wcielić w życie następnego dnia – dzień 8 jest idealny na skuteczne działanie.

ZNANI URODZENI 21 MARCA

  • Krzysztof Szewczyk (1948) – dziennikarz
  • Włodzimierz Szaranowicz (1949) – polski dziennikarz
  • Piotr Adamczyk (1972) – polski aktor
  • Weronika Książkiewicz (1981) – polska aktorka

HOROSKOP NA 21 MARCA

Kto urodził się dnia 21 marca -zręcznie układa swe projekty i nie lubi cudzej kontroli

Potrafi wiele dokonać i zdobyć się może na czyny wymagające wielkiej siły charakteru i wytrwałości. Trzeba jednak zaznaczyć, że okazuje więcej energii aniżeli dobroci charakteru lub czystości intencyj. Energiczny, namiętny pozytywny, kłótliwy, nie poddający się żadnej kontroli – sam jest twórcą swego losu.

Ma w sobie dużo indywidualności oryginalności – pragnie być pierwszym pod każdym względem. W stosunku zaś do swych rywali okazuje zazdrość i dla tego nie jest bynajmniej przyjemnym towarzyszem.

Usposobienie jego jest wyniosłe, a mocny charakter góruje nad przeciwnościami losu. Jest dobrze przygotowany do walk życiowych. Więcej kieruje się w życiu swą intuicją aniżeli rozsądkiem i rzadko się myli.

Kobieta urodzona dnia tego, chociaż lubi towarzystwo mężczyzn – nie czuje wielkiego przyciągania do małżeństwa – odstręczają ją od tego przykre przejścia innych kobiet. Mężczyzna wykazuje większą skłonność do małżeństwa – ale dobrze się przedtem namyśli, zanim zdecyduje się na krok stanowczy.

Czego się strzec winien. Aby jego energia nie rozpraszała się w zbyt wielu kierunkach. Niechaj dąży do koncentracji swych celów życiowych.

Jest to dobry mówca i potrafi budzić zainteresowanie i entuzjazm u swych słuchaczy. Słowa jego określają wszystko bardzo precyzyjnie i zarysowują ostre linie dążąc odrazu do zasadniczych ujęć. W życiu prywatnym takie właściwości mogą łatwo doprowadzić do nieporozumień z przyjaciółmi i otoczeniem – jednakże w działaniu na tłumy okazują się bardzo cenne i wywierają niezwykły skutek.

Wyobraźnia jego jest tak żywa iż nieraz nie odróżnia rzeczywistości życia od swych pomysłów i wyobrażeń – dzięki czemu inni mogą go uważać za niewiarogodnego i nieodpowiedzialnego człowieka

Jak wychować dziecko tak urodzone. Odznacza się ono niezwykle bujną wyobraźnią, której jednakże nie należy hamować – gdyż mogło by to wywrzeć wpływ ujemny na dalszy rozwój dziecka i zdezorganizować jego system nerwowy. Najlepiej dać mu ołówek i papier – niechaj pisze i rysuje wszystko, czego zapragnie – w ten sposób może się wyładować z powodzeniem jego ekspansja psychiczna.

Weronika Książkiewicz - jesienna ramówka TVN 2016

Weronika Książkiewicz urodziła się 21 marca 1981 roku

Jaki jest Twój znak zodiaku?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×