Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

22 marca: Czas na sukces! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

22 marca horoskop urodzeniowy


22 MARCA – NUMEROLOGICZNA 8

Możesz zdobyć w życiu co tylko zechcesz, jeśli wystarczającej liczbie ludzi pomożesz zdobyć to, czego oni pragną –  Zig Ziglar
 • Idealny czas na spektakularny sukces  ponieważ 8 to silna wibracja związana z biznesem.
 • Możesz dużo osiągnąć dzięki determinacji i nowym pokładom energii, które w sobie odnajdziesz.
 • Jeżeli pracowałeś ciężko nad jakimś projektem, może ci on teraz dostarczyć korzyści, na które liczyłeś.

ZNANI URODZENI 22 MARCA

 • Fanny Ardant (1949) – francuska aktorka
 • Lena Olin (1955) – szwedzka aktorka
 • Jacek Kaczmarski (1957) – polski poeta,piosenkarz ( zm. 2004)
 • Robert Janowski (1961) – polski piosenkarz, aktor
 • Katarzyna Figura (1962) – polska aktorka
 • Novika Katarzyna Nowicka (1974) – polska piosenkarka
 • Reese Witherspoon (1976) – amerykańska aktorka
 • Aleksandra Kisio (1983) – polska aktorka

HOROSKOP NA 22 MARCA

Kto urodził się dnia 22 marca – wierzy w siebie, lubi sport i polowanie i może się wybić.

Czuje się zawsze młody i jest usposobiony optymistycznie, gdyż lekceważy sobie wszelkie przeszkody życiowe i intrygi wrogów. Nie zastanawiając się wcale nad ważnością jakiegoś zadania – przystępuje odrazu do czynu pełen wiary w swe siły i nieraz – naturalnie – skazany jest na niepowodzenie z powodu niedostatecznego przygotowania lub niekompetencji. Zwłaszcza w interesach handlowych taki pośpiech może się zemścić dotkliwie.

Jest to człowiek dumny, wojowniczy, bystry, wymowny, drażliwy i – niestety – gwałtowny. Posiada dobre zdolności organizacyjne, a jego przedsiębiorczy i niezależny umysł stwarza nieustannie nowe projekty.

Entuzjazm jego jest zaraźliwy. Inni ludzie szukają jego towarzystwa, gdyż posiada wszelkie pozory oryginalności. W swym sposobie życia jest bardzo niezależny.

Zawsze gotów jest bronić swego zdania, okazywać innym swą władzę i popisywać się swa siłą. Potrafi się koncentrować na tem, co go w danym momencie interesuje. Umysł jego zdolny jest do osiągnięcia doskonałych rezultatów w dziedzinie nauk ścisłych.

Ciało ma mocne, suche, kościste, a oczy przenikliwe. Nie jest bynajmniej zwolennikiem życia rodzinnego, buntuje się przeciwko autorytetowi rodziców i pragnie torować sobie nowe drogi w życiu.

Chociaż jego myślom brak nieraz prawdziwej oryginalności – mózg jego wykazuje wielką płodność i świetną orientację życiowa. Zwłaszcza w zakresie dyplomacji może osiągnąć doskonałe rezultaty, o ile chodzi o szybką decyzję i załatwianie nasuwających się konfliktów. Wykazuje przytem wielką zmienność – odpowiednio do wymagań chwili, obrotność i zdolność przystosowania się do konieczności życiowych.

Kobieta urodzona dnia tego jest żywa, wesoła, ciekawa, samodzielna, przystojna, interesuje się nowościami, a podlega również napadom gniewu i wybuchom namiętności. W wieku późniejszym może być krytykowana przez inne kobiety. Zazwyczaj wychodzi zamąż dość wcześnie i miewa kilkoro dzieci.

Ola Kisio w ciemnych włosach

Ola Kisio urodziła się 22 marca 1983

Jaki jest Twój znak zodiaku?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×