Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

24 kwietnia: Przytul się! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

24 kwietnia horoskop urodzeniowy


24 KWIETNIA – NUMEROLOGICZNA 2

 Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem: możemy latać wtedy i tylko wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka – Bruno Ferrero
  • Nie walcz o stare sprawy, zainteresuj się nowymi możliwościami. Im szybciej dopasujesz się do nowych okoliczności, tym większą masz szansę na szybki sukces. Postaw na przyjaciół i bliskie ci osoby – razem osiągniecie więcej.
  • Dziś możesz zakończyć rozpoczęte wcześniej  negocjacje Jeżeli staniesz przed koniecznością wyboru i poczujesz wewnętrzne wahania, zatrzymaj się i rozważ wszystko.

ZNANI URODZENI 24 KWIETNIA

  • Shirley MacLaine (1934) – amerykańska aktorka
  • Barbra Streisand (1942) – amerykańska piosenkarka
  • Jerzy Kryszak (1950) – polski aktor, satyryk
  • Hanna Banaszak (1957) – polska piosenkarka i wokalistka jazzowa
  • Kelly Clarkson (1982) – amerykańska piosenkarska, zwyciężczyni American Idol

HOROSKOP NA 24 KWIETNIA

Kto urodził się dnia 24 kwietnia – ma skłonności despotyczne a jego stosunki domowe układają się dość niemiło.

Jego charakter jest dość impulsywny, łatwo pobudliwy, skłonny do sporów, gniewny.

Jest to człowiek przyzwyczajony do wywierania swego autorytetu na otoczenie i wykazuje skłonności do despotyzmu. Przestrzega obowiązkowości i dyscypliny, ale przy tym okazuje zbytnią pewność siebie, a wydaje mu się zawsze, że tylko on sam ma słuszność, której nie chce przyznać innym. Chociaż się do tego nie chce przyznać – usposobiony jest fatalistycznie.

Urodziny dzisiejsze dają dwa typy. Niższy – jest leniwy i uparty, o nadmiernej ekspansji sił życiowych, które rozwija wszystkie wyłącznie w kierunku zmysłowego użycia. Typ wyższy jest spokojny, szlachetny, filantropijny. Poddaje się on chętnie prawom społecznym i potrafi przezwyciężyć swój egoizm wrodzony całkowicie. Staje się wówczas szlachetnym altruistą i pracuje interesownie i wytrwale dla dobra własnego społeczeństwa, nawet i całej ludzkości.

Zawód lub zajęcie dla osoby urodzonej dzisiaj najlepsze takie – jakie wymaga spokojnej pracy, zdolności praktycznych, stałości, zdecydowania i pewności siebie. Może być doskonałym rolnikiem, ogrodnikiem, leśnikiem, przedsiębiorcą, bankierem, finansistą, dyrektorem itp. W domu ma stosunki niezbyt miłe.

Czego się strzec winien. Aby przez swą zbytnią popędliwość nie szkodził swym interesom. Dzięki swemu zamiłowaniu do sporów oraz okazywanemu bez osłonek despotyzmowi – może zakłócić spokój domowy i zniszczyć swe szczęście rodzinne.

Kobieta urodzona dzisiaj – jest doskonałą gospodynią, zna się na kuchni i potrafi być również dobrą pielęgniarką chorych.

Kto urodził się dzisiaj osiągnie szczęście w małżeństwie z osobami urodzonymi w czasie od 22 sierpnia do 21 września i od 21 grudnia do 19 stycznia.

Kelly Clarkson urodziła się 24 kwietnia 1982 roku

Kelly Clarkson urodziła się 24 kwietnia 1982 roku

Jaki jest Twój znak zodiaku?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×