Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

18 lutego: Ciesz się tym co masz! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

18 lutego horoskop urodzeniowy


18 LUTEGO – NUMEROLOGICZNA 3

Ciesz się małymi rzeczami, bo może któregoś dnia obejrzysz się za siebie i zdasz sobie sprawę, że były to rzeczy wielkie –  Robert Brault
 • Dzisiaj poczujesz silny przypływ energii.
 • Mogą się przed Tobą otworzyć rozwiązania wielu problemów i pojawić się większe perspektywy na przyszłość.
 • Dzisiaj możesz zmienić zdanie w ważnej sprawie, a także przeżyć coś ekscytujacego!
 • Dzień sprzyja spotkaniom towarzyskim, dzięki którym odzyskasz poczucie swojej wartości.

GWIAZDY URODZONE 18 LUTEGO

 • Yoko Ono Lennon (1933) – amerykańska artystka, wokalistka i feministka
 • Halina Kunicka (1938) – polska piosenkarka
 • John Travolta (1954)– amerykański aktor i producent filmowy, piosenkarz
 • Greta Scacchi (1960 ) – włoska aktorka filmowa i teatralna
 • Matt Dillon (1964)– amerykański aktor i reżyser filmowy
 • Dominika Ostałowska (1971) – polska aktorka
 • Adam Fidusiewicz (1985) – polski aktor

HOROSKOP NA 18 LUTEGO

Kto urodził się dnia 18 lutego – lubi występy publiczne i pragnie zrobić karierę

Wykazuje duże zdolności zarówno w atakowaniu przeciwnika jak i w bronieniu swej pozycji i dlatego może byt doskonałym adwokatem. Umysł jego jest ostry, przenikliwy, a wysłowienie się jasne i precyzyjne.

Lubi studiować, a wiedzę, jaką zdobywa, potrafi zużytkować odpowiednio. Jego droga życiowa może być uwieńczona zaszczytami, ale aktywność życiowa związana z karierą, pochłania go nieraz do tego stopnia, że mało może zaznać szczęścia osobistego w życiu.

Pożąda uznania i słusznej oceny swych czynów – a jego przyjaciele i znajomi są nieraz niemile zdziwieni, widząc jak stosuje tę samą uprzedzającą grzeczność i przyjazność w stosunku do wszystkich ludzi. To też o ile są zazdrości lub zbyt wymagający – ich przyjaźń będzie poddana próbie.

Zamiast na ślepo zaufać innym – człowiek tak urodzony studiuje ich charakter, obserwuje ich słowa i czyny, a także bada ich myśli cierpliwie i ostrożnie.  Najczęściej udaje mu się to czynić w sposób niedostrzegalny dla innych.

Wady – to zarozumiałość, urojenia, sofistyka i karierowiczostwo albo w zakresie życia umysłowego, albo też czysto materialnego.

Typ nieudany – nie posiada żadnej wartości i pozbawiony jest treści wewnętrznej. Myśli, że wszystkiego w życiu można dokonać przy pomocy kawałów i forteli. Może mu się to nawet przez pewien czas udawać – ale w końcu urwie się ucho u dzbana i może popaść w rozstrój lub chaos psychiczny. Tu należy zwłaszcza ofiary opętań kinowych.

Wyższy typ natomiast jest tak inteligentny i krytyczny, że wszystkie swe siły potrafi skoncentrować w jak najlepszym kierunku i naturalnie osiąga wówczas powodzenie życiowe.

Cechuje go poczucie własnej godności. Jest to poniekąd natura królewska – lubi występy publiczne, spełnia dobre uczynki, a w życiu może osiągnąć wyniesienie.

Ceni bardzo swą wolność wewnętrzną. Jego namiętności są spokojne i łagodne – krystalizują się stopniowo i osiągają dużą czystość i wierność.

Fotografia: AKPA

Dominika Ostałowska urodziła się 18 lutego 1971 rokuKomentarzy: 0


Dodaj komentarz
×