Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

1 marca: Wykorzystaj dziś każdą chwilę! Porada numerolog TEANO o horoskop urodzeniowy

1 marca horoskop urodzeniowy


1 MARCA – NUMEROLOGICZNA 5

Większość nieszczęść jest rezultatem niewłaściwego wykorzystania czasu – Napoleon Hill

  • Dzisiaj plany się będą zmieniały jak w kalejdoskopie. Wykorzystaj każdą chwilę. Zachowaj spokój, a dzięki nowej perspektywie znajdziesz doskonałe rozwiązania na problemy!
  • Umów się na spotkanie z nowymi osobami, przeczytaj czyjeś opinie – nabierzesz w ten sposób dystansu do wszystkiego…

GWIAZDY URODZONE 1 MARCA

  • Dorota Naruszewicz (1971) – polska aktorka
  • Kate Rozz (Katarzyna Gwizdała) (1980) – polska aktorka i modelka, była żona Piotra Adamczyka
  • Blanka Winiarska (1984) – polska tancerka najwyższej klasy tanecznej „S”
  • Kesha (1987) – amerykańska piosenkarka popowa i autorka tekstów
  • Justin Bieber  (1994) – kanadyjski wokalista i aktor laureat Nagrody Grammy

HOROSKOP NA 1 MARCA

Kto urodził się dnia 1 marca – dąży do wolności i nie lubi ograniczeń.

Jest to człowiek uczuciowy, impulsywny, odważny. W swych poczynaniach jest dość przedsiębiorczy, a nieraz bywa nieostrożny, narażając się na niebezpieczeństwo. Umysł ma bardzo wrażliwy i odczuwa intuicyjnie stany radości lub smutku innych osób; ożywia go pragnienie pomagania cierpiącym.

Nie znosi ograniczeń – a gdy jest na nie narażony – staje się wówczas bardzo niespokojny. Okazuje zdolności artystyczne, a zakres jego zainteresowań umysłowych jest dość szeroki. Odczuwa przyciąganie do wszystkiego co niezwykłe i romantyczne.

Chętnie mieszka nad wodą i odbywa dalsze podróże, rozkoszując się pięknymi widokami.Piękno we wszelkiej postaci działa na jego duszę bardzo silnie. Wielce sobie ceni samotność i chwile cichej kontemplacji – zwłaszcza w wypadkach, gdy jest nierozumiany i niedoceniany przez otoczenie – co zdarza się dość często.

Wierny z niego przyjaciel, poświęcający się dla osób kochanych.
 Posiada żywe poczucie humoru i pewne zdolności satyryczne, dzięki czemu może dotknąć uczucia bliskich osób – bez najmniejszej woli ze swej strony; nie pragnie bowiem szkodzić i dokuczać innym.

Kobieta tak urodzona jest uległa i uczuciowa, a może okazać dużo oddania się i poświęcenia dla osób kochanych. Lubi komfort, rozrywki, użycie i przyjemności – ale nieraz też nie okazuje szerszych zainteresowań umysłowych przy całej swej dobroduszności i uczynności.

Wady tych urodzin – to stany podrażnienia i dość cierpkie nastroje. Taki człowiek dla rozrywek i przyjemności może zaniedbywać swe obowiązki życiowe. Powinien dążyć do tego, aby być zawsze opanowany. Gdy bowiem utraci spokój i podda się odruchom namiętności – może narazić się na niebezpieczeństwa i zostać opanowany przez wolę jednostek silniejszych psychicznie.

Justin Bieber na American Music Awards 2015

Justin Bieber urodził się 1 marca 1994 roku

Jaki jest Twój znak zodiaku?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×