Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

20 maja: CZAS NA SUKCES! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

20 maja horoskop urodzeniowy


20 MAJA – NUMEROLOGICZNA 8

Sukces w biznesie jest jak jazda na rowerze. Albo jedziesz naprzód, albo upadasz – H. Jackson Brown
  • Idealny czas na ustanowienie sobie celów!
  • Znajdziesz dziś najlepsze rozwiązania, ponieważ 8 to silna wibracja powiązana z biznesem i sprawami materialnymi.
  • Możesz dużo osiągnąć dzięki determinacji i nowym pokładom energii, które w sobie odnajdziesz. Jeżeli pracowałeś ciężko nad jakimś projektem, może ci on teraz dostarczyć korzyści, na które liczyłeś.

GWIAZDY URODZONE 20 MAJA

  • Cher (1946) – amerykańska piosenkarka, producentka muzyczna, aktorka
  • Artur Wojdat (1968) – polski pływak, pierwszy polski medalista olimpijski w pływaniu wśród mężczyzn
  • Karol Okrasa (1978) – polski kucharz, osobowość telewizyjna

HOROSKOP NA 20 MAJA

Kto urodził się dnia 20 maja – jest zdecydowany, cierpliwy, wytrwały, praktyczny

Wyróżnia się swymi zdolnościami wykonawczymi. Jest dość konserwatywny, ale przy tym jego zainteresowania umysłowe są wszechstronne. Im dalej posuwa się w lata – tym bardziej staje się stały, nieugięty, zamknięty w sobie, poważny, nakazujący szacunek.

Trzeba jednak podkreślić, że mimo nieustępliwości odznacza się swymi gorącymi uczuciami. Jest to przeważnie dobrze usposobiony, przyjazny, sympatyczny, szlachetny człowiek.

Jego wewnętrzny charakter jest pełen godności i dość władczy. Ostrożny, rozważny – decyduje się powoli, ale jego zdanie jest zawsze solidne i ma duża wartość praktyczną.

Jest wielkim zwolennikiem piękna w przyrodzie zarówno jak i w sztuce – zwłaszcza lubi zbytek artystyczny, piękne otoczenie i piękną architekturę. Okazuje też sam nieraz zdolności artystyczne i konstrukcyjne, co przejawia się również i w kierunku architektonicznym.

Lubuje się w spełnianiu czynów sprawiających innym przyjemność i okazuje skłonności filantropijne. Jego największą wadą jest zbytnia chęć wypoczynku i niechęć da czynienia wysiłków. Ta tendencja do łatwego życia i inercji może narazić go na większe przykrości życiowe.

Do czego powinien dążyć. Niechaj stara się przezwyciężyć swą zmysłowość i przyciąganie materii, które tak silnie odczuwa- i wznieść duszę swą do wyżyn abstrakcji.

Niechaj więc stara się w życiu dopomóc sobie samemu podobnie jak dopomógł wielu innym. Człowieka tak urodzonego czeka zazwyczaj dość szeroki zakres wpływów życiowych – a jego wysiłki zostają nieraz uwieńczone powodzeniem.

Cher zbankrutowała?

Cher urodziła się 20 maja 1946

Jaki jest Twój znak zodiaku?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×