Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

24 marca: Czas na sukces! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

24 marca horoskop urodzeniowy


24 MARCA – NUMEROLOGICZNA 1

Za każdym razem, kiedy widzisz biznes, który odnosi sukces, oznacza to, że ktoś kiedyś podjął odważną decyzję –  Peter Drucker
  • Postaw na ambitne plany, wibracja dzisiejszego dnia pomoże dokonać przełomu!
  • Dobry dzień na „podbój świata”, spotkania i rozmowy mogą zmienić Twoją sytuację.
  • Pojawią się zdolności do interesów, zarządzania przedsięwzięciami na dużą skalę.
  • Spotykaj się z ludźmi, rozmawiaj i rób plany na biznes i współpracę. Silna dziś intuicja pomoże Ci odnaleźć najlepsze rozwiązania.

ZNANI URODZENI 24 MARCA

  • Nena, właśc. Gabriele Susanne Kerner (1960) – niemiecka wokalistka
  • Marek Kamiński (1964) – polski polarnik, podróżnik, przedsiębiorca
  • Annabella Sciorra (1960) – amerykańska aktorka
  • Jessica Chastain (1977) – amerykańska aktorka
  • Lake Bell (1979) – amerykańska aktorka, scenarzystka i reżyserka
  • Finn Jones (1988) – brytyjski aktor

HOROSKOP NA 24 MARCA

Kto urodził się dnia 24 marca – jest szorstki, impulsywny, zmysłowy – może jednak zdobyć się na czyny niepospolite.

Pragnie być pionierem i zajmować stanowisko wybitne. Ma dużo inicjatywy – ale znacznie mniej wytrwałości w wykonaniu zamierzonych projektów.Woli sam wydawać rozkazy aniżeli je otrzymywać od innych. Gdy jednakże dostanie ścisłe dyspozycje – aczkolwiek czyni to z pewną niecierpliwością – wypełnia je z wielką energią.

Impulsywny, drażliwy, samowolny, agresywny – odznacza się niezwykłą ambicją, a opozycja pobudza go tylko do większych wysiłków i gniewu. A jednocześnie mimo swój upór – potrafi równie szybko się czymś zaciekawić – jak również nagle stracić wszelkie zainteresowanie i popaść w całkowitą obojętność. Jest to natura pierwotna, z upodobaniem prowadząca życie wiejskie. Nie można powiedzieć, aby okazywał dużą chęć do nauki – ale posiada za to wiele wrodzonego rozsądku.

Często szorstki i bez kultury – mimo to okazuje dobre serce i dużo uczucia. Cechuje go nadmiar sił życiowych, nie ujętych w karby.

Zawód dlań najlepszy taki, w którym podstawę stanowi szybki obrót pieniężny. Urodziny te dają dobrych sportowców, wojskowych, architektów; aktorów, rysowników, administratorów, pośredników lub handlowców.

Wady tych urodzin – to nieokrzesanie, szorstkość, nieszczerość. Trudno polegać na takim człowieku. Skłonny do marnotrawstwa – więcej wydaje, aniżeli zarabia; próżny jest jak paw, a w życiu rozprasza zarówno swe siły fizyczne jak i majątek.

A jednak – szczęście uśmiechnie mu się mimo wszystko, a życie przyniesie mu w dani swe szczodre dary. Nie będzie to jednak rezultatem jakichś jego specjalnych zasług, lecz po prostu – dziełem szczęśliwego przypadku.

Zdrowie człowieka urodzonego w tym dniu jest doskonale, a ciało zdrowe i mocne. Może jednak zawsze sobie zaszkodzić przez przepracowanie i niepokoje. Jeżeli trwają one zbyt długo – wówczas z reguły pojawiają się silne bóle głowy i zaburzenia w świadomości – a wszystko to może później stać się przyczyną poważniejszych niedomagań fizycznych. To też powinien dążyć stanowczo do unikania stanów niepokoju i zamieszania – gdyż odbijają się one ujemnie na jego zdrowiu.

Jessica Chastain urodziła się 24 marca 1977 roku

Jessica Chastain urodziła się 24 marca 1977 roku

Jaki jest Twój znak zodiaku?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×