Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

3 listopada-przygotuj się na zmiany i bądź elastyczny! Numerolog Teano radzi jak wykorzystać potencjał dnia. Horoskop urodzeniowy na dziś.

3listopada


3 listopada – numerologiczna 5

„Bóg jest zawsze w pobliżu ludzi okazujących sobie miłość.” -Johann Heinrich Pestalozzi

3 listopada – numerologiczna 5! Wykorzystaj swój urok osobisty i oczaruj otoczenie.

Bądź spontaniczny, a wszystkie sprawy dobrze się rozwiążą.

Nie bądź zaskoczony, jeżeli umówione na dziś spotkania nagle zostaną odwołane lub przełożone.
Nie spiesz się i nie ulegaj emocjom. Nie poddawaj się presji…
Zrób dziś wszystko inaczej niż zwykle (wolniej, spokojniej).
Pięć sprzyja poznawaniu nowych ludzi i nowemu spojrzeniu na świat – wykorzystaj to!

 

Gwiazdy urodzone 3 listopada:

  • Charles Bronson (1921) amerykański aktor
  • Zbigniew Cybulski (1927) polski aktor
  • Ewa Gorzelak (1974) polska aktorka

Jakie są osoby z 3 listopada według astrologii?

Urodzony 3 listopada jest stanowczy, wymowny — jest zwolennikiem postępu.

Słowami swymi potrafi fascynować tłumy, wykazując dużo smaku w wyborze zdań. Doskonale zdaje sobie sprawę z wpływu, jaki wywiera na innych. Impulsywny, gorliwy – odznacza się wrodzonymi zdolnościami artystycznymi i literackimi.

Styl jego wyróżnia się swą męskością i stanowczością a nie pozbawiony jest również powagi i głębi. Nieraz dąży do usunięcia dawnych zapatrywań – propagując poglądy bardziej postępowe i wszechstronne.

Trzeba dodać, że musi zwalczać w sobie daleko więcej odruchów ujemny, aniżeli człowiek przeciętny. Bardzo trudno przychodzi mu zajmować stanowiska drugorzędne – i czuć się zadowolonym. Nawet w tych razach gdy dostatecznie rozwiniętym jest umysłowo, aby zrozumieć, że nie nadaje się do zajmowania stanowiska naczelnego – nie może się z tym pogodzić wewnętrznie.

Jego czujne oczy natychmiast odkrywają najmniejszy błąd popełniony przez innych, konstatując z przyjemnością ich słabość i poślizgnięcia się. Charakterystyczne jest jego występowanie na zewnątrz: pełne godności i milczącego poczucia swej wyższości, co nie mało przyczynia się do jego powodzenia w życiu.

Wady. Zuchwały, nieostrożny, silnie zmysłowy, zazdrosny – jest zbyt mało przewidującym, co może go narazić na wstrząśnienia.

Co mu grozi? Jest czujny i ostrożny, ale gdy rozgląda się dookoła, szukając niebezpieczeństw urojonych — nie widzi tych, jakie mu zagrażają naprawdę. Dzięki temu w ważnych okazjach życiowych może zostać wyprowadzony w pole.

 

Czy czytasz horoskopy?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×