Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

31 marca: Czas na sukces! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

31 marca horoskop urodzeniowy


31 MARCA – NUMEROLOGICZNA 8

Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak własnej – Henry Ford
  • Znajdziesz dziś najlepsze rozwiązania, ponieważ 8 to silna wibracja powiązana z biznesem i sprawami materialnymi.
  • Możesz dużo osiągnąć dzięki determinacji i nowym pokładom energii, które w sobie odnajdziesz. Jeżeli pracowałeś ciężko nad jakimś projektem, może ci on teraz dostarczyć korzyści, na które liczyłeś.

ZNANI URODZONI 31 MARCA

  • Elżbieta Jaworowicz (1946) –polska dziennikarka
  • Jacek Rozenek (1969) – polski aktor
  • Ewan McGregor (1971) – szkocki aktor
  • Jessica Szohr (1985) – amerykańska modelka i aktorka

HOROSKOP NA 31 MARCA

Kto urodził się dnia 31 marca – jest impulsywny, odważny – dąży naprzód wierząc w swe powodzenie.

Chociaż w swej drodze życiowej nie rzadko się potyka i upada – szybko o tym zapomina i z odwagą oraz przedsiębiorczością toruje sobie nowe ścieżki życiowe po przez wszelkie przeszkody.

Błyskotliwy, popisujący się swymi zdolnościami – nie poddaje się nigdy pesymizmowi, a jego wiara w siebie rozbraja krytyków. Żywy, wesoły – swą aktywnością zaraża otoczenie i może być pożądanym towarzyszem w pracy społecznej.

Wierzy głęboko, że jego poglądy i krytyki są absolutnie sprawiedliwe. Jednakże często zdarza mu się pomylić – i wówczas powinien przyznać się do tego – chociażby przed sobą samym, a swe zapatrywania uzgadniać z faktami życia.

Trzeba dodać, że jest to człowiek delikatny i szlachetny, poświęcający chętnie swój czas dla innych. Wola jego jednakże nie jest zbyt mocna, a chęć przypodobania się innym może zaprowadzić go na manowce. Zapomina się i może być niedyskretny.

Do czego powinien dążyć. Niechaj stara się rozwijać w sobie powściągliwość w słowach i poskramia swa tendencję do rządzenia każdym spotkanym człowiekiem. Biorąc udział w konwersacji – niechaj nie stara się skupić uwagi wszystkich obecnych wyłącznie na swej osobie.

Jego impetyczność może go zaplątać w różne komplikacje życiowe lub awantury. Gdyby kierował się własna intuicją – nie myliłby się, a jego wnioski byłyby bardziej logiczne i słuszne.

Choroby jakie mogą mu dolegać – to bóle głowy, niedomagania żołądkowe lub uszkodzenia oczu. Naogół jest to człowiek zdrowy, o mocnym organizmie, mogący dożyć późnej starości. Wszelkie swe dolegliwości fizyczne może przezwyciężyć przez spokój i opanowanie.

Kobieta urodzona dnia tego
 ma usposobienie bardziej łagodne aniżeli mężczyzna, okazuje więcej serdeczności i przywiązania – ale mimo to posiada w sobie dużo wojowniczości. Nic nie potrafi robić połowicznie, przejmuje się wszystkim co czyni i pragnie, aby otoczenie podzielało jej entuzjazm.

Ewan McGregor urodził się 31 marca 1971 roku

Ewan McGregor urodził się 31 marca 1971 roku

Jaki jest Twój znak zodiaku?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×