Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

15 marca: Działaj! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

15 marca horoskop urodzeniowy


15 MARCA – NUMEROLOGICZNA 1

Całe nasze życie to działanie i pasja. Unikając zaangażowania w działania i pasje naszych czasów, ryzykujemy, że w ogóle nie zaznamy życia – Herodot

  • Dobry dzień na odważne decyzje, nowe działania, zaczynanie ważnych spraw.
  • Postaw na ambitne plany, wibracja dzisiejszego dnia pomoże dokonać przełomu!
  • Wibracja dnia sprzyja osiąganiu sukcesów – działaj!

ZNANI URODZENI 15 MARCA

  • Andrzej Grabowski (1952) – polski aktor
  • Danuta Błażejczyk (1953) – polska piosenkarka
  • Aleksandra Jakubowska ( 1954) – polska dziennikarka i polityk
  • Dorota Chotecka-Pazura (1966) – polska aktorka
  • Eva Longoria  (1975) – amerykańska aktorka i modelka

HOROSKOP NA 15 MARCA

Kto urodził się dnia 15 marca – jest prawy, ludzki – ma dobre intencje.

W naturze swej ma dużo sympatii i życzliwości dla innych: pragnie żyć w zgodzie ze wszystkimi. Odczuwa wszystko bardzo ostro i głęboko, chociaż rzadko tylko wyraża nazewnątrz swe wzruszenia.

W życiu przechodzi zazwyczaj różne doświadczenia i przejścia. Jest to jednak człowiek wytrzymały, który potrafi okazać opór napaściom, jakich mu nie szczędzą wrogowie. Zazwyczaj też osiąga w życiu swe cele – nie tracąc majątku, honoru, opinii.

Umysł jego przenikliwy i bystry, ambicje wysokie, wiara niezłomna, a intencje czyste.Mimo to jednak niezawsze zostaje należycie zrozumiany przez swoje otoczenie.

Może zostać człowiekiem wybitnym lub zająć dobre stanowisko
 i cieszyć się ogólnym szacunkiem. Gdy sam pochodzi ze sfer wyższych – może osiągnąć kariera życiową przez zwycięstwo odniesione nad swymi wrogami. Pochodząc zaś ze środowiska niskiego – może zrobić majątek w służbie człowieka potężnego lub wybitnego.

Wnętrze jego duszy jest subtelne i delikatne, a wrażliwość potęguje się z wiekiem. To co doprowadza do podrażnienia innych ludzi – on znosi spokojnie i z poddaniem się.

Zarówno mężczyzna jak i kobieta urodzeni tego dnia, mają zazwyczaj liczniejsze potomstwo i bardzo są do swych dzieci przywiązani. Zbyt są jednakże tolerancyjni i pobłażający, aby można było ich uważać za dobrych rodziców.

Co mu grozi. Chociaż w życiu wiele się trudzi i ciężko pracuje, bywa, iż rezultaty przezeń osiągnięte nie odpowiadają wysiłkom i oczekiwaniom. Stanowisko, jakie może osiągnąć nie zawsze jest trwałe i może na nim być narażony na przewroty lub spóźnione wyrzuty sumienia.

Wady tych urodzin – to przywiązanie do użycia, dobrze zastawionego stołu, lub środków odurzających.  taki człowiek lubi towarzystwo osób płci odmiennej i najczęściej podpada pod ich władzę. Gdy nie potrafi oprzeć się swym namiętnościom i pozwala sobie na wszystko – może osłabić swój wrażliwy organizm.

Eva Longoria urodziła się 15 marca 1975 roku

Eva Longoria urodziła się 15 marca 1975 roku

Jaki jest Twój znak zodiaku?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×